Wesołe Święta Dzieciom, grudzień 2005

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym studenci Koła Naukowego SKALNIK przeprowadzili w dniach 12 – 22 XII świąteczną akcję Wesołe Święta Dzieciom. Celem akcji było zbieranie prezentów lub pieniędzy na prezenty dla dzieci z Domów Dziecka nr 1 i 2 w Tarnowie. Udało nam się zebrać prezenty dla 60 dzieci. Podarunki wręczyliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie i przeprowadzenie akcji była nasza koleżanka Asia Chrapko.

Ponadto w akcję włączyły się następujące osoby: Katarzyna Kurczab, Marzena Szczygieł, Dominik Hanzel, Anna Wiśniewska, Agnieszka Obal, Katarzyna Gazda, Aleksandra Stefańczyk, Andrzej Miler, Katarzyna Remer, Michał Smolorz, Ewelina Janik, Anna Rogala, Damian Najman, Maria Ziomber, Jacek Michalski, Michał Ostręga, Paweł Michałek, Sonia Kulig, Anna Stroiwąs, Przemysław Kaczor, Tomasz Głodek, Ela Kwaśniewska, Krzysztof Boś, Robert Dudzisz.

W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy za pomoc!

Zdjęcia z przeprowadzonej akcji można obejrzeć w galerii.

Michał Ostręga