Wesołe Święta Dzieciom, grudzień 2009

W dniach 7–16 grudnia 2009, członkowie Koła Naukowego SKALNIK po raz 6-sty przeprowadzili akcję Wesołe Święta Dzieciom. Studenci zbierali pieniądze, bądź dary w postaci produktów żywnościowych i pielęgnacyjnych dla dzieci i niemowląt z Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. Studenci i pracownicy AGH byli bardzo szczodrzy i wykazywali chęć pomocy dzieciom z domu dziecka. Za zebrane pieniądze studenci KN SKALNIK zakupili najpotrzebniejsze produkty o które, prosili opiekunowie domu dziecka (tj. pampersy, kaszki, kosmetyki dziecięce, soczki Bobo Fruit itp.). Paczki z prezentami zostały przekazane przez Studentów i Opiekunów Koła Domowi Małego Dziecka. Mamy nadzieje, że nasza pomoc choć trochę pomogła.

Zdjęcia z przeprowadzonej akcji można obejrzeć w galerii.

Bartłomiej Cyganek