LIV Konferencji Studenckich Kół Naukowych

W grudniu 2013 studenci Koła wzięli udział w LIV Konferencji Studenckich Kół Naukowych. Wspólnie ze studentami Koła Naukowego Filar oraz gośćmi z Uniwersytetu Technicznego w St. Petersburgu utworzyli sekcję „Górnictwo”. KN „Skalnik” reprezentowane było przez 8 osób:

• Świdurski Bartosz „Wpływ przepisów prawnych na spadek konkurencyjności polskiego węgla na rynku międzynarodowym”, opiekun naukowy: dr inż. Łukasz Machniak.
  • Cieniek Gabriela, „Porównanie możliwości wybranych programów komputerowych wspomagających projektowanie kopalń odkrywkowych”, opiekun naukowy: dr inż. Maciej Zajączkowski.
  • Lewandowski Łukasz „Czy polska jest bezpieczna energetycznie?”, opiekun naukowy: dr inż. Jerzy Kicki.
  • Baszkiewicz Marta, Dąbek Karolina „Determinanty konkurencyjności polskich kopalni na tle przemysłu światowego”, opiekun naukowy: dr inż. Jerzy Kicki.
  • Młynarczyk Magdalena „Perspektywy zagospodarowania złóż węgla brunatnego w Polsce”, opiekun naukowy: dr inż. Jerzy Kicki
  • Drzazga Monika, Łodkowski Paweł "Oddziaływanie na środowisko kopalni siarki „Osiek” oraz zakładu górniczego „Działoszyn I”, opiekun naukowy: dr inż. Łukasz Machniak

Komisja oceniająca wyróżniła referat Gabrieli Cieniek, przyznając pierwsze miejsce w sesji.